Расписание занятий в разновозрастной группе

Распарадак дня рознаўзроставай групы

дзяржаўнай установы адукацыі

"Вучэбна-педагагічны комплекс Пасецкі дзіцячы сад – сярэдняя школа"

на 2021/2022 навучальны год

Час

Мерапрыемствы

7.30 – 8.30

Прыем і агляд дзяцей .

Гульні.

Індывідуальная дзейнасть выхаванцаў.

Ранішняя  гімнастыка

8.30 – 8.55

Падрыхтоўка да снедання.

Гігіенічныя працэдуры.

Сервіроўка стала.

Снеданне

8.55 – 9.10

Гульні. Падрыхтоўка да заняткаў

9.10 – 10.45

Заняткі

10.45 – 12.15

Падрыхтоўка да прагулкі.

Прагулка на свежым паветры.

Рухомыя гульні.

12.15 – 13.00

Вяртанне з прагулкі.

Гігіенічныя працэдуры.

Падрыхтоўка да абеду.

Абед

13.00 – 15.00

Падрыхтоўка да дзеннага сну.

Дзенны сон.

15.00 – 15.35

Паступовы пад’ем.

Гігіенічныя працэдуры.

Загартоўваючыя мерапрыемствы

15.35 – 15.55

Падвячорак

15.55 – 18.00

Падрыхтоўка да прагулкі.

Прагулка на свежым паветры.

Індывідуальная дзейнасць.

Работа с бацькамі.

Гульні.

Адыход дзяцей дадому

Расклад спецыяльна-арганізаванай дзейнасці

ва рознаўзроставай групе дзяржаўнай установы адукацыі

"Вучэбна-педагагічны комплекс Пасецкі дзіцячы сад – сярэдняя школа"

на 2021/2022 навучальны год 

Дні

выхаванцы

ад 3 да 4 гадоў

 

Час

выхаванцы

ад 4 да 6 гадоў

Час

панядзелак

1.Дзіця і грамадства

9.10 – 9.25

1.Дзіця і грамадства

9.10–9.30/9.35

2. Выяўленчае мастацтва (маляванне/лепка)

9.45 – 10.00

2. Выяўленчае мастацтва (маляванне/лепка)

9.45 – 10.05/10.10

3. Фізічная культура

10.20 – 10.35

3. Фізічная культура

10.20 – 10.40/10.45

                   аўторак

1. Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін

9.10 – 9.25

1. Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін

9.10–9.30/9.35

 

 

2.Падрыхтоўка да навучання грамаце (старэйшы ўзрост)

9.45 – 10.05/10.10

3. Музычнае мастацтва

10.20 – 10.35

3. Музычнае мастацтва

10.20 – 10.40/10.45

серада

1.Элементарныя матэматычныя ўяўленні

9.10 – 9.25

1.Элементарныя матэматычныя ўяўленні

9.10–9.30/9.35

2. Дзіця і прырода (0,5)

9.45 – 10.00

2. Дзіця і прырода

9.45 – 10.05/10.10

3. Фізічная культура

10.20 – 10.35

3. Фізічная культура

10.20 – 10.40/10.45

чацвер

1.    Мастацкая літаратура (0,5)

9.10 – 9.25

1.Мастацкая літаратура

9.10–9.30/9.35

2. Выяўленчае мастацтва (канструяванне/аплікацыя)

9.45 – 10.00

2. Выяўленчае мастацтва (канструяванне/аплікацыя)

9.45 – 10.05/10.10

3. Музычнае мастацтва

10.20 – 10.35

3. Музычнае мастацтва

10.20 – 10.40/10.45

пятніца

1. Развитие речи и культура речевого общения (2 полугодие)

9.10 – 9.25

1.Развитие речи и культура речевого общения

9.10–9.30/9.35

 

 

2.Дзіця і грамадства

9.45 – 10.05/10.10

3. Фізічная культура

10.20 – 10.35

3. Фізічная культура

10.20 – 10.40/10.45